O historii

Czas akcji: 1999, rok po zakończeniu wojny
Miejce akcji: głównie Hogwart
Krótki opis: Wojna dobiegła końca. Voldemort nie żyje, a świat czerodziejów powoli zbiera się po wyniszczającej wojnie. W ministerstwie rządzą uczciwi ludzie, a w Hogwarcie uczą sumienni nauczyciele.
Ona wraca do szkoły mimo pogłębiającej się depresji. On wraca, by uciec od ojca.
Pierwsze dni przynoszą nowe zadania, obowiązki i kłopoty. Co planuje McGonagall? W co przeistoczy się stary pokój nauczycielski? Dlaczego to właśnie Oni mają zająć się remontem? Jak wpłynie to na ich wzajemne relacje? Co ukrywają Ślizgoni z młodszej klasy? Kim tak naprawdę jest Samuel? Czy prefekci naczelni ze wszystkich czterech domów są w stanie połączyć się, by przeciwdziałać przemocy?
Czy miłość jest w stanie pokonać wszelkie przeszkody? Czy w ogóle istnieje...?
I czy niemożliwe naprawdę jest niemożliwe?
Skąd pomysł na pisanie Dramione?
Przygodę z Dramione rozpoczęłam w sierpniu 2013. Przejrzałam wtedy wiele opowiadań, sporą część wciąż czytam, ale dopiero po wizycie na "Lubię, gdy jesteś obok" (autorka - Icamna) postanowiłam założyć swój własny. Jeśli nie znacie tej pięknej historii, zajrzyjcie koniecznie. Według mnie - najlepsze polskie Dramione.
Czy po zakończeniu tego Dramione powstanie kolejne?
Tak. Zdecydowanie. Mam pomysły na trzy kolejne historie. Kiedy "(Im)possible" będzie się zbiliżać ku końcowi, zrobię głosowanie na kolejne Dramione :)


3 komentarze:

 1. SPAM!!!
  Jesteś numerem sześć Eva.Śmiertelną bronią. Ale twoim przeznaczeniem jest umrzeć[...] Przeczytaj prywatny dziennik Evy, która w ciągu kilku dni z normalnej nastolatki stała się częścią tajnej organizacji, o której istnieniu nawet nie miała pojęcia. I co łączy ją z przystojnym czarnookim nieznajomym?
  To nie żaden fanfiction. To dziennik wyjątkowej nastolatki w którym nie zabraknie humoru i akcji. Mam nadzieję, że przypadnie ci do gustu.
  http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com zapraszam do czytania i komentowania

  OdpowiedzUsuń
 2. Popieram Cię w 100 % .
  Opowiadanie Icamny jest najlepsze ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Icamne to ja kocham <3 lecę czytać twojego :D

  OdpowiedzUsuń